FAALİYETLERİMİZ

WEB / mOBİL uYGULAMA

Webde ve mobildeki varlığınız firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanız, sizle iletişim kurmak isteyen kişilerle bağlantı kurabilmeniz açısından son derece önemlidir. Şirketlere web sitesi tasarımı, web uygulamaları ve mobil uygulama (Android ve IOS) geliştirme hizmetleri veriyoruz.

Kurumsal web tasarım hizmetlerimizle firmanıza özel, tüm cihazlarda kusursuz görüntülenebilen (responsive) tasarımları tamamen kendi geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemimize entegre ederek kolay güncellenebilir web siteleri geliştiriyoruz. Oluşturulan tasarımlar profesyonel geliştirici ekibimize teslim edilerek, projenin kodlanması, hataların tespiti ve düzeltmeleriyle birlikte proje test sürecinden geçirildikten sonra sizlere sunulur.

GÖMÜLÜ YAZILIM

Ekibimiz ürün geliştirme süreçleri içerisinde bütünsel bir yapı içerisinde hareket etmektedir. Gömülü yazılım (firmware), geliştirilen elektronik donanımların çalışabilmesi için en önemli birimidir. C ve C++ ile geliştirdiğimiz gömülü yazılımlar, donanımsal temel üzerinde verimlilik esasına dayalı tasarlanmaktadır. SPI, I2C, UART, RS-232, RS-485 gibi değişik haberleşme protokolleri ve bu protokollerin yazılımsal arayüzleriyle ilgili standardların üzerinde derin bir tecrübeye sahibiz.

Linux işletim sistemi kullanan mikrokontrolcü yapılarıyla da çeşitli uygulamalar ile beraber değişik kullanım senaryoları için uygulamalarımıza özelleşmiş kütüphaneler de geliştirmekteyiz.

PCB / Devre tasarımı

Elektronik devre tasarımı konusunda uzman ekibimizle, tek katlıdan çok katlıya kadar tüm PCB tasarım işlerinizde ihtiyacınız olan hizmeti sunmaktayız. Dünya standartlarında, üretilebilirlik ve test edilebilirlik kriterlerine uyumlu PCB tasarımı ve baskısı için,
1. Devre Şeması Oluşturma/Düzenleme
2. PCB layout çizimi
3. Mekanik CAD tasarımı.
4. Uyumluluk ve Doğrulama çalışmaları yapılmaktadır.

Ürün GeLİŞTİRME

Ekibimiz ürün geliştirme süreçleri içerisinde bütünsel bir yapı içerisinde hareket etmektedir. 

AnaLİZ ve PROJELENDİRME

Fikir aşamasından itibaren projenin gerçekleşmesi için gerekli olduğu düşünülen ve uygulanması planlanan karar, aksiyon ve süreçlerin analiz edilip net bir çerçevede ortaya konmasına proje geliştirme denilmektedir. Fikir aşasından projelendirme aşamasına geçildiğinde fikrin uygulanabilirliği, gereklilikleri, olanakları ve kısıtları daha net bir şekilde görülebilir. Bu da gelecekle ilgili daha doğru bir öngörüde bulunabilmemizi ve daha güvenilir planlar yapabilmemizi sağlar. Projenin hedeflerinin, amacının, beklenen sonuçlarının ve faaliyetlerinin de netleştirildiği projelendirme süreci ileriki aşamalarda projenin uygulanmasını, değerlendirilmesini, raporlanmasını ve denetlenmesini de kolaylaştırır. Bu sebeple günümüzde iş fikirlerini fonlayan birçok kuruluş (örn: Tübitak, Kosgeb) iyi projelendirmiş fikirleri destekler.
Biz, uygulamayı tasarladığınız iş fikirlerinizin analiz ve projelendirmelerini yaparak projelerinizin daha başarılı ve verimli olmasını sağlıyoruz.

DANIŞMANLIK

Alanında deneyimli ve uzman ekibimiz birçok alanda danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlık verdiğimiz alanlardan bazıları; Ar-Ge Danışmanlığı, Bilişim Danışmanlığı, Fizibilite ve İş Planı Hazırlama Danışmanlığı, Anahtar Teslim Fabrika Kurulumu ve Makine Yerleşimi Danışmanlığı, Eğitim Danışmanlığı, Hibe ve Fon Danışmanlığı, Proje Yönetimi Danışmanlığı’dır.
Size en uygun ve verimli çözümleri sunarak başarıya ulaşmanızı sağlamak bizim temel hedefimizdir. Müşteri memnuniyetini temel alarak, her zaman yüksek kalitede, hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz.