Kurumsal

Enpro Bilişim Logo

Orijinal Logo

Yazısız Logo

Siyah

Monocolor – Beyaz

Hakkımızda

Engineered Product (Enpro) olarak biz, 2018 yılında TÜBİTAK tecrübeli ekibi  ile kurulmuş, Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Firmasıyız.  2018 TÜBİTAK ARGE Girişim Sermayesi Desteği alarak faaliyete başladık ve teknoloji alanında ihtiyaç duyulan  kaliteyi, dinamizmi, yerli üretimin stratejik önemini biliyor ve geliştirmek istiyoruz.

Bilişim teknolojileri alanında ülkemizi ileri taşıyacak, uluslararası arenada temsil edecek, gelişimi ve üretimi artıracak teknolojik çözümler ve ARGE projeleri üretiyoruz.

Vizyon

Yenilikçi ve yerli üretim kapasite ve yeteneklerin, devlet tarafından desteklenmesinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz.  Ülkemizin coğrafi konum, genç nüfus ve yerli üretim konusunda gösterdiği çabanın meyvesi olarak ,yükselen ekonomiler arasına girmeye başlamasının,  muasır medeniyetler seviyemize katkı sağlayacağına inanıyoruz. 

Gelecek nesile aktaracağımız bu vizyon ve birikim ile ileri dünya düzenine yapacağımız yatırımın önemini çok iyi biliyoruz.

Bilimsel çalışmalar ve teknolojileri bütünleştirerek  inovatif ürün üretim süreç ve yöntemlerin geliştirilmesini amaçlıyoruz.

Misyon

Gelişime açık, yenilikçi ve profesyonel ekibimizle, çözüm ortağı olduğumuz kişi ve kurumların ihtiyaç ve beklentilerini önemsiyor ve onlara yaratıcı çözümler sunarak işlerine değer katmayı amaçlıyoruz.

Bu bağlamda Analiz/raporlama ve projelendirme devre tasarımı, gömülü yazılım, ürün geliştirme, mobil-web uygulamaları ve danışmanlık alanlarında hizmet veriyoruz.