Voix PTT & Voix APP

Bireyler arası iletişim, temel ihtiyaçlarımız arasında önemli bir yer kaplıyor. İletişimin her küçük ve büyük organizasyon için hayati önemi var. Grup sayısı artıkça iletişimin önemi daha da artıyor ve sağlıklı bir iletişim kurabilme ihtiyacı doğuyor. Kabloya ihtiyaç duymadan, radyo sinyalleri ile haberleşme yapılmasına imkan veren Telsiz’ler; günümüzde hala çok yaygın ve ihtiyaca yönelik olsa da, zamanla yerini akıllı telefonlara bırakmaya başladı. Haberleşme de sadece konuşmanın yanı sıra mesajlaşma da ihtiyaç haline geldi.

Günümüzde çok çeşitli iletişim teknolojileri farklı alanlarda kullanılıyor fakat grup iletişim ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan bütünsel bir ürün bulunmuyor.

Mesajlaşma programları verimsiz ve iş güvenliği açısından kullanışlı değil. Telefon iletişimi de gruplar için uygun değil ve zaman yönetimi başarısız. Grup iletişimlerinde en etkili iletişim yöntemi olan telsiz ise kısıtlı bir mesafe sunuyor. Günümüzde teknoloji ile beraber ihtiyaçlar değişiyor ve iletişimde multimedia gönderimi ve geçmişe konuşmalara dönme vb özelliklerin gerekliliği ortaya çıkıyor.

Bütün bu teknolojik gelişmeler ve değişen ihtiyaçlar karşısında, hayatı kolaylaştırmak, zaman kaybını önlemek ve yeni dünya düzenine uygun yenilikçi çözümler bulmak çok değerlidir. Kurumsal işletmelerin bu anlık grup iletişimi ihtiyacından yola çıkarak geliştirdiğimiz Voix; mesafe sınırı olmadan, birden fazla grup oluşturulabilen, geçmiş anons özelliği bulunan, gps modüllü bir uygulamadır. Çalışma gruplarının anında, etkili, verimli ve güvenli iletişim kurmasını sağlayan bir iletişim platformudur.

Dünya çapında önemli bir marka olan Hytera Telsizleri için geliştirilen bu kapsamlı uygulamadan, aynı zamanda akıllı telefonlar aracılığı ile de yararlanmak mümkün.

Hangi iş kolu olursa olsun grup mesajlaşmaları için ‘Whatsapp’, birebir iletişimde ‘telefon araması’ ve profesyonel saha çalışmalarında ‘telsiz’ kullanımı özelliklerini birleştirerek geliştirdiğimiz Voix APP ile akıllı telefonları da telsize çevirdik.

Haberleşme protokollerinin yanı sıra yönetimsel süreçleri de Voix içine yerleştirdik. Yetkilendirme, GPS ve iş takip modülü sektör yöneticilerinin iş geliştirme ve takip görevlerini daha kolay sürdürmelerini sağlıyor.

Voix ile sürekli aktif ve anlık bir grup iletişimi platformu sağlıyoruz. Bas-konuş yöntemini günümüz hızlı internet teknolojileri (3/4/4.5 G ve Wifi) ile beraber kullanarak küresel bir iletişim çözümü, geçmiş anons arşivi, GPS/araç takibi, özelleştirilebilen yönetim paneli gibi ek özellikler ve maliyet avantajı sunuyoruz. Tarayıcı, Android ve İOS üzerinde çalışan uygulamamızı, simkart uyumlu PoC telsizler içinde de çalışır şekilde tasarladık.

Voix App, başta telsiz iletişimi kullanan sektörler olmak üzere grup iletişimine ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilmektedir.